fbpx

כשאנרגיה פוגשת את המוח

סיפור אהבה מתחיל!

שחקנית חדשה נכנסה לסרט חיי…

תבינו, ב״סרט החיים״ שלנו מככבים כל מיני דמויות, ב״שיטה״ (שיטת שריתי סקויאר – לחיות במציאות של מוח מאומן) אנחנו קוראים להן ״פיצולי ישויות״

לדוגמא אצלי, יש את שריתי בגדול, ב״מקרו״ ויש לאותה שריתי המון חלקים אחרים, ״פיצולי ישויות״ אחרות, שהן ב״מיקרו״.

כל ״פיצול ישות״, בפני עצמה, היא ״דמות״ בפני עצמה ב״סרט חיי״.

״דמות״, שיש לה עבר משלה, ״טראומות״ שהיא עברה, ״פחדים תת מודעיים״ שנלוו מאז אותן טראומות, ״אמונות מגבילות״ שנוצרו ומהוות את ״ספר החוקים״ של אותה דמות…

לכל דמות יש שם: ״פיצול ישות מאותגרת שמתמודדת עם xxxx״ (נושא אחד, שמהווה ״התנהגות נרכשת״ או ״אתגר״, כאב או משהו פיזי, איתו אני מתמודדת).

ויש את ״פיצול הישות שלי כמטפלת״, פיצול ישות מועצמת שקיימת בי, בה טיפלתי לעומק והיא, זאת שמאפשרת לי להיות ״בעלת יכולות על״ בהתמודדות עם כל אתגר, שלי או של מי מהמטופלים שלי, כך ללא ״התערבבות״ שמציפה ומאתגרת אותי מול טיפולים או מטופלים מורכבים, כן, גם כשהמטופלת היא אני.

אז, סרט חיי…

בימים האחרונים, מצאתי את עצמי מתעייפת מהר, לא מרוכזת, מוצפת ותכל׳ס, לא ממש בשיא האפקטיביות שלי.

כמו תמיד, כשאני לא במיטבי, אני מכניסה את עצמי ל״טיפול״, טיפול בו אני מאבחנת את ״עצמי״ וכמובן, מטפלת במה שעולה, לפי הכלים ב״שיטה״.

במהלך האבחון, גיליתי, ש״דמות חדשה״ נכנסה לחיים שלי…

אז כן, שחקנית חדשה, בסרט של חיי!

אני לא מכירה ״אותה״, לעומת רוב השחקניות האחרות בחיי שהן שחקניות ״ממוחזרות״ (כי תכל׳ס, רוב ההתמודדויות שלי, הן התמודדויות, שכבר חוויתי אני או מי מהדמויות המשפיעות עלי בחיי).

אבל לא הדמות החדשה הזאת, לא הדמות החדשה הזאת!

אז מאיפה היא פתאום הופיעה, אתם בטח שואלים…

באבחון מהיר על ״ציר הזמן״ שלי, אני מגיעה לסוף שנת 2021 ומדייקת ממש את היום, 5/12/2021.

וואוו, כן, אני זוכרת בדיוק מה היה באותו היום.

ביום ראשון, 5/12/2021, קיבלתי טלפון בו הודיעו לי שהבן שלי, האמצעי, עבר ״נסיון לינץ׳״ והוא נמצא בבית חולים ואי אפשר לדבר איתו כרגע, באותו רגע נכנסתי לאותה ״פיצול ישות שלי כמטפלת מועצמת״ והתחלתי לטפל בבן, בעובד שהיה איתו, כמובן שטיפלתי גם בבני המשפחה שלי וכן, גם בי, ״כאמא שלו הבן שלי״.

אז חשבתי שטיפלתי בעצמי בנושא הזה, אולם עכשיו, בעקבות ״האבחון״ שעשיתי לעצמי, אני מבינה ש״הארוע״ שהיה אז, לא נגמר מבחינתי והוא עדיין משפיע עלי והפעם לא כאמא של הבן שלי, אלא בי, ב״פיצול ישות מאותגרת חדשה״ ולא מוכרת לי, ״שריתי שמתמודדת עם נסיון רצח במשפחה שלה״ והדיוק הזה, משנה את כל התמונה, עכשיו אני מבינה.

אז יש לי מטופלת חדשה, ווואוו, כמה שהיא דורשת ממני…

כבר כמה ימים שאני מטפלת בה טיפול עומק 3 פעמים ביום, חצי דקה בכל פעם, בודקת אותה עוד כמה פעמים ביום כדי לוודא שהיא נמצאת עם ״שדות אנרגיה״ חזקים.

אני נותנת לה עוד ״טיפולים״ תוך כדי היום, כדי להעלות את האפקטיביות של ה״טיפול עומק״ וכמובן, תומכת ״בה״ במהלך היום כדי שהיא תוכל לתפקד כרגיל, כי החיים ממשיכים ויש לה, לאותה ״פיצול ישות מאותגרת״ (הכוונה לי) הרבה משימות, לקוחות, מטופלים ותלמידים, החיים ממשיכים…

אז כן, אני מתרגשת ותחשבו על זה!

איזה מזל יש לי, שיש לי את האפשרות לטפל גם בעצמי, אחרי שכבר טיפלתי בכל ״הנוגעים בדבר״ ונוכחתי בתוצאות המדהימות, הגיע תורי, גם אם זה לקח זמן, כמו תמיד, ״זכרונות לא מעובדים״, יושבים אצלינו ב״זיכרון התאי״, ממש כמו פצצה מתקתקת והארועים האחרונים בארץ, כנראה, הביאו ל״התפוצצות״.

ולטפל ״בעצמי״ אומר, לא רק ״טיפול״ של פעם בשבוע, כמו שהיה קורה לו הלכתי לטיפול אצל מטפלת חיצונית, אלא טיפול יסודי, ברמה היומיומית, מענה לכל הצרכים שעולים ביום יום, תך כדי היום, חיזוק ותמיכה צמודה, שביננו, אף מטפלת לא תעשה בשבילי (או שזה יעלה לי עשרות אלפי שקלים שאני חוסכת לי ולמשפחה שלי).

היום, אני כבר מרגישה שחזרתי לעצמי לגמרי, ליתר ביטחון אני בודקת גם בעזרת ״הכלים״ שיש לי, אם אכן כך והממצאים שאני מקבלת, משמחים אותי, יחד עם ההרגשה הטובה שאני מרגישה, תפקוד מקסימאלי, אני מבינה שזהו, נוקה, טופל, שוחרר ועבר.

ואני מודה לבורא עולם, כבכל יום ואפילו יותר, על ״המסע״, שהביא אותי לכאן, ״המסע להיות אני״, היכולת לאבחן, לנקות ולטפל בי, ביקרים לי ובכל ״פיצולי הישויות המאותגרות״ שבחיי.