fbpx

כשאנרגיה פוגשת את המוח

סיפור אהבה מתחיל!

שיטת שריתי סקויאר – איך נוצרה השיטה?

(איך נוצרה השיטה)

נעים מאוד…

אני שריתי סקויאר, נשואה לדיויד, אמא לחמישה מהממים ומתגוררת בראש צורים.

אני חיה לפי ״שיטת שריתי סקויאר״, מה שאומר, ״במציאות של מוח מאומן״ ומתוך כך, אני מממשת את החיים במלואם.

בנוסף למרכז שלי, אני גם מעצבת גרפית (העיצובים שלי מלווים את כל הקורסים שלי) אני עורכת סרטונים ואני גם רוקחת וקוסמטיקאית טבעית, ברגעים שאני זקוקה להטענה, ממש כתרפיה.

לעולם הטיפולי האנרגטי, הגעתי בשנת 2011, בעקבות התמודדות מאתגרת עם שניים מילדי, שהיו בזמנו בעלי צרכים מיוחדים.

חיפשתי מענה, כזה שיתאים לילדי שלא ממש שיתפו פעולה עם טיפולים ומה לא ניסינו…

למדתי בעבר אימון והדרכת הורים אבל למדתי וכך גם אמרו לי ״שאני, לא יכולה לאמן או לטפל בילדים שלי״.

הייתי בשלב הייאוש כשחברה סיפרה לי על ״שיטת הביואורגונומי״, מה שיאפשר לי טיפול בילדי מרחוק, זאת אומרת, טיפול על ״הגוף האנרגטי״ שלהם, לא ממש היה מובן לי אבל, כפי שכבר כתבתי, הייתי בשלב יאוש גמור והייתי מוכנה לנסות כל דבר.

התחלנו עם טיפולים מרחוק, כמו שעושים בשיטה,  והשינוי היה מדהים, רק שהוא לא החזיק מעמד לאורך זמן ומפה לשם, בהמלצת אותה חברה, הלכתי ללמוד את השיטה בעצמי, כך שאוכל אני לטפל בילדי ולא רק פעם בשבוע, כמו שקורה עם מטפלת חיצונית, אלא ממש ברמה היומיומית, כפי שהבנתי אז, שזה באמת הצורך.

בהמשך אותה שנה, שימשתי כאסיסטנטית באותו קורס בו למדתי אני ומצאתי את עצמי בכל פעם, יוצאת עם מי שלא מבין ומסבירה לו את החומר, בדרך שלי.

ב – 2012 קרעתי רצועה בכף רגלי ונאלצתי לבלות במיטה לחודש, עם גבס ורגל למעלה, מה שדי מאתגר אשה כמוני שיש לה קוצים בישבן (-:

החלטתי לנצל את זמן המנוחה שנכפה עלי, על מנת לעבור על המחברות הרבות שמילאתי בזמן הלימוד שלי ובמיוחד עבדתי על הכנת מצגת לשיעור שהיה מאתגר עבורי, מאוד מאתגר, טיפול שנקרא ״טיפול בסיסי״, טיפול שיש לו אפקט מצטבר כשמטפלים בו ברמה היומיומית, ממש כחצי דקה, כתבתי אותו בדרך שלי, יחד עם עיצוב תמונות הסבר נלוות כהמחשה.

הראיתי את המצגת למורתי דאז והיא ממש התלהבה: ״יש לך דרך משלך, צאי והפיצי אותה לעולם״, כך היא שלחה אותי לדרך חדשה, יחד עם ברכת הדרך החמה שלה וגם, עם כל מצגות הקורס בפורמט לעריכה שלי, בדרך שלי.

יצאתי לדרך…

לא לפני שישבתי למספר מפגשים עם הרב שליווה אותי אז, הרב יורם אברג׳יל זצ״ל, שנתן הסברים לגבי מושגים שלא היו ברוח היהדות, כמו גם, הוא הסביר לגבי כלים מסויימים למה הם לא ברוח היהדות ואף הציע חלופות.

ובעיקר, אותו רב עודד אותי על החיבור הגדול שלי לבורא עולם והמליץ לי ״לשנות את השיטה לפי מתנת המוח, מתנה נפלאה שקיבלנו מבורא עולם ותכל׳ס, אנחנו לא ממש משתמשים בה, לא ברובה לפחות״ – מילים שלו.

״אם אכן תעשי כך, תהיי שליחה לעולם ומכאן תבוא ההצלחה!״

כך הא אמר…

לא ממש הבנתי אולם, יצאתי לדרך, מתוך הרגשת שליחות גדולה.

במהלך השנים שאחרי, הוספתי ללמוד עוד שיטת טיפוליות אנרגטיות ורוחניות, חשיבה חיובית, לאהוב את מה שיש, רייקי, תטא הילינג, רפואת התדרים, אקסס בארס, EFT ועוד…

ב – 2014, הגיע ״הרגע המכונן בחיי״, אבי ז״ל, לקה בארוע מוחי והיה בין חיים למוות במשך כיומיים, כשחזר להכרה, יום אחרי, הושיבו אותו על כורסא והגישו לו ארוחת צהרים, אבל אבא שלי, לקח את הפתק עליו היה רשום השם שלו ו״ארוחת צהרים״ ובא להכניס את הפתק, לפה.

הרגע הזה, היה רגע קשה עבורי, אולם, הוא גם היה רגע המכונן, רגע של נפילת אסימונים, הרגע בו התחלתי להבין את משמעות המוח, התפקודים שלו, החיווטים שיש בו, ההזדמנויות והיכולות שגלומות בו. 

ומכאן, מכאן התחיל המסע שלי ל״חקר המוח״, מסע שלקח כמה שנים, בהם ראיינתי כל רופא, כל נוירולוג, כל פסיכיאטר שיכולתי.

שנים בהם למדתי קורסים שונים על המוח, שיטת סילבה, אפיגנטיקה, זיכרון, הרפואה הגרמנית החדשה, NLP ואז מאסטר NLP, למדתי קורסים של שפת הגוף, פרסונולוגיה ועוד ועוד.

לא ידעתי שובע ו… אני עדיין לומדת, כל הזמן, אני גם לומדת מהחיים עצמם, מאתגרים שנכנסים לחיי, לחיי הילדים שלי, לחיי מטופלים שלי ואני יוצרת עוד כלים טיפוליים כל הזמן, ממש אהבה גדולה שלי.

ההבנה הזאת של יכולות המוח ומה ניתן לעשות איתם – וואוו ענק!!!

במהלך השנים הקורס שלי עבר גם הוא שינויים, שיניתי אותו בכל פעם בהתאם לידע שרכשתי והשם שונה כמה וכמה פעמים.

ואז, אז הגיע הרגע שהבנתי, שהקורס שלי הוא כבר לא רק ״ביואורגונומי״, הוא לא כבר רק ״ביואורגונומי ברוח היהדות״, או ״ביואורגונומי תודעתי״ וגם לא רק ״ביואורגונומי B.A תודעתי״, כשהכנסתי את רפואת התדרים, הוא גם לא קורס של מודעות או הכרות ושימוש ביכולות המוח, לא רק.

הבנתי שהקורס שלי הוא ״שיטה״!

״שיטה״ שפיתחתי, מתוך הכרות עם יכולות ונפלאות המוח הנפלא שלנו, ״שיטה״, שכוללת שילוב של כלים אנרגטיים רוחניים יחד עם כלים אימוניים תודעתיים, שביחד, ביחד יש להם קסם מיוחד שיוצר השילוב הזה, שילוב שממש מנצח כל אתגר.

שיטת שריתי סקויאר

לחיות מציאות של מוח מאומן